Етър се върна на върха във Втора лига след бой над Добруджа

славия_етър

Етър се върна на първото място във Втора лига, след като записа класически успех с 3:0 при гостуването си на Добруджа в мач от 19 кръг.

Ловре Кнежевич откри резултата за „болярите“ още в третата минута на срещата, но тимът на Веселин Великов трябваше да чака още един час, докато стигне до нов гол срещу опашкаря в класирането.

Даниел Младенов удвои аванса на гостите в 62-ата минута. Николай Янков оформи крайния резултат в 77-ата.

Така Етър събра актив от 40 точки и оглави класирането на Втора лига, след като вчера временно беше изместен от Миньор (Перник) и Спартак (Варна), които имат по 39.