Дани Младенов заби два гола за победа на Етър

даниел_младенов

Етър победи Янтра (Габрово) последната си контрола. „Виолетовите“ се наложиха с 3:1. Това бе генерална репетиция преди двубоят между тима на Александър Томаш и Лудогорец от пролетния дял на първенството в Разград.

Два гола за „виолетовите“ заби Даниел Младенов, един добави новото попълнение Ловре Кнежевич.

Хърватинът откри резултата в 29-ата минута, но секунди по-късно Християн Кожухаров изравни.

През второто полувреме Даниел Младенов направи 2:1 в 66-ата минута, след като излъга вратаря и вкара. Пет минути преди края на срещата пак той вкара за 3:1, този път разписвайки се на задна греда с глава. Преслав Боруков можеше да вкара с глава, но вратарят на гостите спаси.

В добавеното защитник на Янтра изчисти от голлинията добавка на Алдаир Ферейра.