Още един футболист си тръгна от изпадналия във Втора лига Берое. Това е Нене, който се сбогува с пост в социалните мрежи. Ето какво написа той: „Благодаря ти, Берое. Днес ми е трудно да се сбогувам, но го правя със сърце, пълно с благодарност. Беше трудна година, но една, от която си тръгвам с безброй […]