Луд скандал при измъчената победа на Авиаторите! Фен нахлу да бие съдията заради измислена дузпа (СНИМКА)

1

Грозен скандал избухна вчера в Горна Оряховица при победата на ЦСКА 1948 над местния Локомотив с 1:0. Измъчения успех дойде след гол на Андон Гущеров през първото полувреме, а в последната минута на мача Авиаторите получиха и дузпа, която домакините бурно оспорваха след последния сигнал . Фен на Железничарите пък не издържа на цялото спорно съдийство в срещата и тази ситуация преля чашата за мъжа на средна възраст, който слезе от трибуните и тръгна да търси саморазправа с рефера. Охранителите обаче успяха да предотвратят избухването на по-сериозни ексцесии и задържаха афектирания привърженик.

Наказателният удар бе пропуснат от Светослав Диков, a случката със сигурност ще донесе наказание на Локо (ГО).

Снимки: Regnews.net