Бивш юрист на ЦСКА избухна след „клането“ на „Васил Левски“: Мафията си има футболно първенство

Левски - ЦСКА първо (7) джеси

Левски води на ЦСКА с 1:0 във „вечното дерби”. Защитникът на червените Стивън Перейра си вкара куриозен автогол в продължението на първото полувреме на двубоя, който се играе на националния стадион „Васил Левски”. Преди гола обаче имаше нарушение на Паулиньо срещу младока Иван Турицов, което не бе маркирано от главния рефер Владимир Вълков.

Любопитното е, че само минута преди това съдията изгони Едвин Джеси заради подобно единоборство.

Бившият юрист на ЦСКА Радостин Василев избухна в социалните мрежи срещу отсъжданията на рефера Вълков:

„АБСОЛЮТЕН ФАУЛ СРЕЩУ ТОРИЦОВ ПРЕДИ ГОЛА! МАФИЯТА СИ ИМА ФУТБОЛНО ПЪРВЕНСТВО!!! СЪДИЯТА АБСОЛЮТЕН ЦИРК!“, написа Василев в профила си във Фейсбук.