Несебър изплува далеч от дъното след късен обрат над Локо (ГО)

1

Несебър победи като домакин Локомотив Горна Оряховица и спечели важни три точки във Втора професионална лига.  Гостите поведоха чрез Симеон Иванов в 45-та минута, но през втората част морският тим се мобилизира и спя да стигне до обрата. Жак Пехливанов изравни с фамозен удар извън наказателното поле в 65-та минута, а в 80-та Иван Михайлов направи 2:1 отблизо, след като преди това бе уцелил гредата с глава.

Несебър събра 15 точки и изплува на 3 точки над зоната на изпадащите, като вече се намира на 10-о място във Втора лига. Локо (ГО) пък записа втора поредна загуба и остана с 14 пункта на 11-а позиция.

Снимка: Котаспорт