Не е истина какво направи Мъри играчите си след победа с 3:0 в Турция: Разочарован съм

1

Воденият от Станимир Стоилов Гьозтепе разгроми Аданаспор с 3:0 като гост в среща от 24-ия кръг на турската Първа лига.

Въпреки изразителната победа треньорът критикува футболистите на тима за представянето през второто полувреме.

„Бяхме по-добри и заслужено спечелихме. През второто полувреме не трябваше да даваме инициативата на съперника. Футболът е работа за сериозни хора. Затова съм разочарован от представянето ни след почивката. Искам да сме дисциплинирани и отговорни през всичките 90 минути“, каза след мача Стоилов.

Гьозтепе се върна към победите след равенството срещу Маниса, като вече има 49 точки в актива си и заема 2-о място във временното класиране. Тимът воден от Стоилов изостава на 6 точки от лидера Еюпспор, който е с мач по-малко. Аданаспор пък е на 14-о място с 23 пункта.