Оборище Панагюрище победи Пирин Гоце Делчев

7 Dni Sport25.05.2023
Марица-Оборище 19

Оборище Панагюрище победи категорично Пирин (Гоце Делчев) с 2:0. Никола Лалев отбеляза през първото полувреме.

Иван Георгиев беше точен през втората част. Чисти положения създадоха още Петко Петков, Иван Георгиев Давид Димитров и Никола Лалев.

Целият отбор на Оборище игра много силно и само тези пропуски лишиха „войводите“ от победа с по-голям резултат. Изключителна воля показаха Мирослав Делков, Павел Тодоров, Стенислав Георгиев – Дзенгата и Петко Петков, които изиграха мача с контузии. Принудително излязоха Михаел Александров и Мартин Тодоров.

Тимът на Оборище Панагюрище заема трета позиция в таблицата на „Трета лига“, а Пирин Гоце Делчев е на 11-то място.