Левски гостува на Монтана, в опит да затвори четвъртфиналната серия и да се класира на полуфинал

Левски - ЦСКА, Волейбол

Волейболистите на Левски София гостуват на Монтана във втори мач между двата тима от четвъртфиналните плейофи в efbet Супер Волей. Двубоят е от 18:00 часа монтанската зала „Младост.

„Сините“ водят с 1:0 в четвъртфиналната серия. В първия мач те се наложиха като домакини над Монтана с 3:0 гейма в своята зала.

В четвъртфиналната фаза се играе до два успеха от три мача. Нова победа за Левски тази вечер ще отстрани съперника и ще ги класира на полуфинали.

Евентуално спечелване на мача от монтанчани ще вкара серията в трети решителен двубой. Той е предвиден за 9 април в столичната зала „Левски София“.

Левскарите показаха пълна доминация в първата среща и преследват затваряне на серията в два мача.

Домакините ще се хвърлят на макс и ще се опитат да се противопоставят на съперника пред своя публика.

Предимството е на страната на „сините“, но на свой терен монтанчани играят сърцато и ще се опитат да се задържат в серията.

Автор:БгВолейбол