Ботев Пловдив май ще има светло бъдеще – бизнесменът Георги Самуилов, който преди време се оттегли от поста председател на съвета на директорите, сега се завръща на бял кон и ще налива пари в клуба. През 2020-а ерата на Самуилов на „Колежа“ приключи, но сега „жълто-черните“ пак са зависими от него, а това е още […]