Героят за ЦСКА: Левски ни вкара два глупави гола! На почивката треньорът ни каза да сме…

7 Dni Sport01.09.2019
ЦСКА - Левски, Кристиян Малинов

Грейм Кели стана безспорния играч на мача с двете си асистенции за червените. Ето какво каза той след мача:

Започнахме по-добре, владеехме играта, но ни вкараха два глупави гола. Това и предопредели поведението ни.

На почивката знаехме, че трябва да променим много неща Стигнахме до 2:2, което не е малко в такова дерби, когато си имал две попадения пасив. Ако имаше още 10 минути щяхме да стигнем и до победата.

На почивката треньорът каза, че трябва да вкараме крайна агресия, да се борим за първа, за втора топка, да пресираме повече. Да покажем живот. Агресията ни спаси и трябва така да играем винаги.