Люпко Петрович сензационно: Утре ще се махна от ЦСКА! Не ме е страх!

7 Dni Sport01.09.2019
ЦСКА - Левски, Люпко Петрович

Треньорът на ЦСКА Люпко Петрович говори веднага след равенството с Левски.

Левски през първото полувреме беше по-добрия отбор, вкара два гола, можеше да ни довърши с трети.

Второто полувреме бяхме много по-добре, вкарахме два гола и не загубихме, което с оглед мача е най-хубавото, което можеше да ни се случи. На практика се върнахме към живота.

Мисля, че спечелихме точка. Първото полувреме играхме по-добре до гола, но те вкараха при първата си атака и това прекърши момчетата.

Извлякохме поуките и за бъдеще може би ще играем по-добре и по друг начин. Имахме проблеми и днес, и в Русе, и преди. В следващите мачове вече ще играят тези, които могат да оправят и оправиха грешките.

Нормално е да ме освиркват, като губим 0:2. Не мога обаче аз да отговарям за играчите, за нещо, което не са свършили първото полувреме. Не ги оправдавам и публиката имаше право. Аз нямам проблеми с ЦСКА. Аз утре ще се махна. Ако това е проблема, ако това ще оправи нещата, не ме е страх да го направя.