Съперникът на ЦСКА в Европа се издъни здраво у дома, но го направи заради „червените“

7 Dni Sport04.08.2019
зоря

Съперникът на ЦСКА в третия квалификационен кръг на Лига Европа – Зоря Луганск, направи 1:1 като домакин на непретенциозния Днипро-1 в мач от украинското първенство.

Футболистите водени от Виктор Скрипник и Веселин Бранимиров отстъпваха с 0:1 на почивката. През второто полувреме успяха да стигнат до равенството чрез Владислав Кочергин. 23-годишният украински нападател се разписа в 70-ата минута.

След срещата Скрипник обясни, че мислите на всички са насочени към мача с ЦСКА и е нормално да не се сърди за издънката у дома.

ЦСКА и Зоря (Луганск) ще изиграят първия мач помежду си на 8 август от 20.30 часа на стадион „Васил Левски“.