Първа лига ликува! Локо Пд не даде на нахален Лудогорец да се откъсне

7 Dni Sport04.08.2019
Локомотив Пловдив финал купа България 1

Лудогорец и Локомотив (Пловдив) не се победиха на „Лаута“ в среща от Първа Лига. Спорът между двата тима завърши при резултат 1:1, като провалът на делиорманци зарадва сериозно останалата част от преследвачите му.

Двата гола бяха реализирани само в рамките на четири игрови минути през втората част на двубоя.

След час игра Бирсен Карагарен даде преднина на „смърфовете“, но равенството бе възстановено малко по-късно от Вандерсон.

И за двата отбора предстоят важни мачове в европейските клубни турнири, което наложи те да започнат с малко по-различни от обичайните си състави днес.