Берое разпиля азери в контрола, Еуженио блесна с два гола

DSC_1253-1200x675

Берое победи с 4:0 азербайджанския Сабаил в контролна среща, играна в Банско. Това бе втора проверка за тима от подготвителния лагер преди началото на сезона.

Педро Еуженио откри резултата с удар от около 25 метра в 29-ата минута, а осем минути по-късно отново той удвои с глава след отлично центриране на Рубен Бридиго от дясно.

Берое продължи да доминира и след почивката, въпреки че в състава на съперника в игра се появиха генайската легенда Микаел Есиен и бившият таран на Левски Жуниор Мапуку.

В 69-ата минута Надим Ангелов покачи на 3:0 с глава отблизо след прецизно подаване на Милен Желев от дясно.

Крайното 4:0 оформи новото попълнение в атаката на „зелените“ Зоран Йосипович, който беше изведен сам срещу вратаря от Ангелов и хладнокръвно реализира в 87-ата минута.