Кариана с нова крачка към спасението, бивш голаджия на Локо (София) разплака Несебър за 5 минути

кариана

Кариана победи с 2:0 Несебър и го измести от 12-то място във временното класиране. И двата гола паднаха след почивката, отбеляза ги Димитър Георгиев. В 72-та мин. 26-годишният нападател изведе домакините напред, след като получи топката от ляво от резервата Лионел Матадос, който е юноша на Левски. Пет минути по-късно отново той попадна в прегръдките на своите съотборници, като този път асистенцията бе на Цветомир Тодоров.

Домакините бяха по-настойчиви през целия мач и логично се поздравиха с победа, която е втора поредна за отбора, след като преди прекъсването на първенството новака във Втора лига се наложи с 2:1 като гост на Пирин (Благоевград).

Кариана (Ерден) – Несебър 2:0
1:0 Георгиев 72′
2:0 Георгиев 77′