Вдигат на крака титулярният вратар на Берое за гостуването на Лудогорец в Разград

Цска Берое 15

Лекарският щаб на Берое прави всичко възможно да вдигне вратаря Душан Перниш за гостуването на Лудогорец. Мачът в Разград е на 30 март, събота, от 18:15 часа. Словашкият страж получи травма при гостуването на ЦСКА, загубено с 0:2. Той се оплака от прищипан нерв в гърба и бе заменен в 77-ата минута от Георги Аргилашки.

34-годишният Перниш е твърд титуляр в състава на Александър Томаш. На „Армията“ той пропусна и първите си минути този сезон – бил е на терена във всичките 26 шампионатни мача.

В контролата срещу Локомотив (Пловдив) през уикенда на вратата на Берое бе Аргилашки.