Берое отвя Славия, гостенките така и не припариха до 18-а точка

Славия Левски волейбол жени 11

Волейболистките на Берое (Стара Загора) записаха осма победа в НВЛ-жени. Воденият от Петър Дочев тим надиграха без проблем Славия с 3:0 (25:14, 25:17, 25:13) в мач от 11-и кръг,изигран в зала „Иван Вазов“ в града на липите.

И в трите гейма домакините имаха превес над опонента и без проблем затвориха двубоя само за 62 минути.

Така старозагорки заемат втората позиция в таблицата с 24 точки (8 успеха, 2 загуби). Славия е шести с 12 точки (4 победи, 8 поражения).

В следващия кръг „зелено-белите“ гостуват на Левски, като мачът е на 22 февруари (петък). „Белите“ приемат ЦСКА.