4 гола за 47 минути стигнаха на Бруно да обяви: Да, това са титулярите на Локо за пролетта! Вижте ги

Септември Локомотив Пловдив (21)

Локомотив (Пловдив) постигна убедителна победа с 4:1 над македонския Беласица (Струмица) в поредната си контрола от лагера в Турция. Смърфовете вкараха всичките си попадения до 47-та минута на мача. Стивън Езе откри с глава още в 3-та, а Димитър Илиев направи 2:0 с ефектно изпълнение с пета в 9-та. Анте Аралица се разписа в 33-та и 47-та минути, за да направи 4:0. Езе пък спъна съперник в края и Беласица отбеляза почетното си попадение от дузпа.

След края на мача Бруно Акрапович обяви, че е доволен от видяното и 11-те, които започнаха днешната среща, ще бъдат титуляри и в първия пролетен кръг срещу Левски.

„Доволен съм от първите 45 минути. Силно първо полувреме, в което вкарахме много голове, много хубаво пресирахме и играхме така, както искам. В последните 15- 20 минути не съм доволен.

Засега този от първото полувреме е титулярния състав, но има още време до подновяването на първенството.

Доволен съм и от новите попълнение и цялостно от отбора. Няма контузени и сега ще работим за скорост и за бързи акции“, заяви Акрапович.

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) – БЕЛАСИЦА 4:1