Седящата стачка на Ел Маестро стана световен хит

Цска Лудогорец 33

Куриозната случка с треньора на ЦСКА Нестор Ел Маестро, която разигра в последните минути на дербито от 18-ия кръг на Първа лига между отборите на ЦСКА и Лудогорец, завършил 1:1, обиколи интернет и се превърна в истинска сензация.

Припомняме, че наставникът на „армейците“ падна на колене и се примоли на съдията за по-дълго продължение.
Ел Маестро полудя от краткото добавено време, което бе дадено на мача. Виждайки цифрата с 2 минути треньорът на ЦСКА коленичи пред четвъртия рефер Ивайло Стоянов.

Целият треньорски щаб на „червените“ остана изумен от краткото продължение, което бе отсъдено. В крайна сметка Николай Йорданов не се подаде на напрежението и не даде допълнителни минути.

Видеоклипът с действията на ексцентричния треньор на ЦСКА предизвика фурор и множество коментари