Най-лудото дерби този сезон! „Червен“ талант взриви „Герена“ с хеттрик (СНИМКИ)

Левски Цска У14 (26)

ЦСКА победи Левски с 4:2 в дербито при децата, родени през 2005 годиина. Срещата се игра на изкуствения терен на стадион „Георги Аспарухов“.

Сините поведоха в 10-ата минута. Любомир Тодоров откри резултата. В 25-ата ЦСКА изравни с гол на Георги Димитров, който излезе сам срещу вратаря на Левски и направи 1:1.

Десет минути след почивката Димитров изведе „червените“ напред.

След един час игра Левски изравни. Виктор Василев се разписа след ъглов удар за 2:2.

В края ЦСКА нанесе своя удар. Георги Димитров оформи хеттрика си в 65-ата минута, три по-късно Иван Нешков направи успеха на „армейците“ още по-изразителен.

ВИЖТЕ ТУК ГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА

Левски – ЦСКА 2:4 (1:1)
1:0 Любомир Тодоров (10), 1:1 Георги Димитров (25), 1:2 Георги Димитров (45), 2:2 Виктор Василев (60), 2:3 Георги Димитров (65), 2:4 Иван Нешков (68)

Левски: Велизар-Илия Илиев, Валентин Петков, Станислав Спасов, Константин Габерски, Велизар Радков, Антоан Стоянов, Виктор Василев-капитан, Симеон Василев, Христо Груев, Любомир Тодоров, Виктор Добрев;
Резерви: Калоян Петков, Калоян Михайлов, Роман Родопски, Ерик Христов, Ясен Цветанов, Боян Иванов
Треньор: Петър Карачоров;

ЦСКА: Броуди Смит, Кристиан Петров, Мартин Стоянов, Росен Маринов, Наско Цеков, Константин Йорданов, Георги Димитров, Браян Стефков, Иван Нешков, Майкъл Рангелов-капитан, Кристиан Георгиев;
Резерви: Кристиян Димитров, Илиан Димитров, Пламен Пейчев, Васил Маринов, Калоян Гергинов, Дейвид Веселинов, Давид Зафиров;
Треньор: Антон Димитров