Това вчера на Левски не е било просто контрола! Изтече взето решение след нея

1

„1,2,3, Билал Бари!“, този възглас отново ехти на „Герена“. Самият Билал Бари си го заслужи с изявите в контролата със Спортист. Той вкара попадението за победата с 1:0 в 39-ата минута, а освен това издържа на терена от първата до последната минута.

И се стара да бъде постоянна заплаха за съперника. Защото този мач имаше особено значение за него – нов договор със „сините“. Поне до следващото лято. Настоящият му изтича през лятото и от „Герена“ не бяха склонни да го продължат, ако той не докаже, че на на него може да се разчита, както се случи вчера.

Както е известно, това бе първият мач на Бари от есента на 2022 година, когато се контузи преди дербито с Локомотив Сф (2:3). Последваха две операции, а между тях и лечение в Германия. Така французинът с марокански корени навъртя 565 дни в надежди преди наистина да се завърне на терена. Макар и в контрола.