Няма такъв мач! Ботев 2 остави Несебър на върха, падна с 2 гола след 92-ата минута

1

ЕдНесебър победи втория отбор на Ботев с 3:1 в Пловдив и запази лидерската си позиция. Срещата е от 20-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Стана равностоен, оспорван двубой. В 33-ата минута, футболист на домакините извърши нарушение и беше отстранен с втори жълт и червен картон.

В 63-ата минута рефера отсъди дузпа за пловдивчани и Бисер Бонев я вкара.

Антон Узунов изравни в 76-ата минута. Гостите реализираха обрата в даденото от съдията продължение в края на мача. Първо в 92-ата минута Иван Стоянов вкара за 1:2. В 95-ата пък Стоян Велинов беше точен от дузпа – 1:3.