ПАОК продължава напред за Купата на Гърция, Кирил Десподов титуляр

7 Dni Sport10.01.2024
България - Унгария, Кирил Десподов

ПАОК се класира за 49-ти път за четвъртфиналите на Купата на Гърция след успех като гост срещу Волос с 2:0. В първия двубой солунският гранд победи с 1:0 и с общ резултат 3:0 продължава напред в турнира. Кирил Десподов бе титуляр и бе заменен в 70-ата минута.

В следващия кръг ПАОК ще се изправи срещу Пансерайкос, който се справи с Астерас Триполис.

Солунчани откриха резултата в 17-ата минута, когато младата надежда на тима Янис Константелиас прати топката в мрежата.

Второто попадение за ПАОК падна 17 минути преди изтичането на редовното време на срещата, като точен бе Щефан Шваб.

До края на двубоя солунският гранд успя да затвори мача и не допусна гол във вратата си.

За ПАОК и Десподов предстои домакинство в първенството на ПАС Янина на 14-ти януари.

Автор: „Дспорт“