ЦСКА отново взима картодържатели на гостуване в Европа

7 Dni Sport24.07.2023
ЦСКА - Левски, Фенове

ЦСКА отново ще даде шанс на двама картодържатели и по един техен придружител да подкрепят тима в гостуване в Европа, този път на Сепси. „Червените“ ще изтеглят имената на печелившите на полувремето на мача с румънския тим.

„Част от отбора!

Време е да възобновим друга любима наша инициатива. Всеки картодържател, закупил карта за сезон 23/24, има шанс да спечели пътуване с отбора за гостуването на „Сепси“. Двама късметлии ще бъдат изтеглени на полувремето на домакинството ни с румънския отбор този четвъртък (27.07.) от 20:00 ч. Всеки от тях ще има възможност да бъде придружен от свой близък.

Ако имаш абонаментна карта, и ти имаш шанс да си един от хората, които отблизо усещат всичко, през които преминава тимът ни“, пишат от ЦСКА.