ФК ЦСКА 1948 победи ЦСКА при 17-годишните

346658393_625390889634590_8630762472840316482_n

ФК ЦСКА 1948 спечели визитата си на ЦСКА с 2:0. Срещата беше отложен мач от 21-я кръг в надпреварата за юноши до 17 години. Попаденията за ФК ЦСКА 1948 реализира Живодар Жеков, който се разписа в 65-та и 75-та минута.

Още от самото начало ФК ЦСКА 1948 показа, че е по-добрият отбор и взе инициативата. Футболистите на Николай Панайотов създадоха доста добри положения и въпреки, че надиграха съперника си не успяха да реализират.

През втората част двубоят се изнерви, а играта стана по-накъсана, но това не попречи на младите „армейци“ да реализират две попадения, които бяха дело на Живодар Жеков.

Автор:„Дспорт“

Снимка:Официална фейсбук страница на ФК ЦСКА 1948