Никола Илиев продължава да блести за Интер, даде ювелирна асистенция

7 Dni Sport01.04.2023
Никола Илиев,

Българският национал Никола Илиев направи нов силен мач за Интер.

Халфът се отчете с поредна асистенция за „нерадзурите“ при загубата от Сасуоло с 2:3 като гост за Примаверата.

Домакините изковаха солиден аванс от 3:0 до 55-ата минута. За „неровердите“ точни бяха Флавио Русо, Никола Мандрели и Лука Д“Андреа. Час игра след началото Франческо Пио Еспозито върна едно попадение за Интер.

„Змията“ стигна до второ попадение в 72-ата минута след невероятна комбинация. Амаду Махтар Сар пусна за Еспозито, той комбинира с Никола Илиев, а българинът намери Сар, който прати топката в мрежата, но това не бе достатъчно за Интер да вземе нещо от двубоя.