Заколиха ЦСКА на стадион „Българска армия“ пред 10 000 зрители

7 Dni Sport04.03.2023
ЦСКА - Локомотив Пловдив,

Отборите на ЦСКА и Локомотив Пловдив се прибраха на полувреме при резултат 1:1.

Изравнителното попадение за гостите дойде след 3-4 минути преразглеждане чрез системата за видеоарбитраж.

Попадение на Ерик Сорга бе първоначално отменено, а след това признато.

След попадението на телевизионните екрани бе показана и разчертаната ситуация при засадата.

Кадър от телевизионното излъчване на което е разчертано въпросното спорно положение.

Въпрсния скрийншот в момента се споделя с огромна скорост в социалните мрежи, коментирите също валят. Огромна част от феновете на ЦСКА пишат, че този път БФС се е изложило тотално. Публикуваме коментара на Драган Карпов:

„Срам за БФС, режат ЦСКА на стадион „Българска армия“ пред 10 000 на „Армията“ и пускат тази снимка, от която си се вижда, че този Сорга ли Порга ли е си е в засада. Този път тотално се изложиха.“, пише запалянкото.