Отново невзрачен ЦСКА в Турция! 270! Саша, така ли ще ставаш шампион!?

ЦСКА - Гурник Забже, Джонатан Линдсет

ЦСКА продължи неубедителното си представяне на контролите в Турция. Армейците завършиха 0:0 с ФК Македония, както и преди 2 дни с Астана. За 5 контроли ЦСКА вкара само 2 гола от игра, а в последните 270 минути – нито един! ЦСКА спечели и само един мач – в последната минута срещу Гурник.

Двата отбора днес излязоха с фланелки „НЕ на насилието“, които бяха облекли върху официалните си екипи.

В 31-ата минута Туфегджич получи пред наказателното поле и стреля опасно по диагонала. Топката обаче профуча малко над напречната греда.

240 секунди по-късно дойде и първият точен удар в мача. Туфегджич центрира отдясно, а от точката за изпълнение на дузпа Шагоян засече с глава. Стевковски обаче успя да избие от голлинията.

В последната минута на полувремето Матеус Лемос нанесе мощен шут от дъгата пред наказателното поле. Топката обаче премина на сантиметри от горната греда.

В началото на втората част удар на Шопов бе избит от вратаря.