Жалък Локомотив (Сф) се срина в Монтана

11

Отборът на Монтана разби с 3:0 Локомотив (София) в последен мач от 2-ия кръг на Втора лига. Головете отбелязаха Атанас Илиев (44`), Сергей Георгиев (54`) и Тони Тасев (67`) от дузпа. Домакините, които играха цяло второ полувреме с човек повече, можеха да победят с още по-голям резултат столичани.

Младият краен защитник Иван Калайджийски беше изгонен след два жълти картона в 46-ата минута. Вратарят на „червено-черните“ Александър Любенов спаси дузпа на Атанас Илиев в 47-ата минута, а в 75-ата минута гол на „сините“ беше отменен заради доста спорна засада. Така в рамките на няколко месеца Монтана за втори път разгроми Локомотив (София) на стадион „Огоста“. През пролетта на 2 март момчетата на Ферарио Спасов разпиляха с 4:0 „железничарите“.