Балонът „Лудогорец” се спука и в Разград! Падна от Локо (Пд), въпреки грозната съдийска подкрепа

111

Балонът „Лудогорец” се спука за втори път в рамките на четири дни.

След като падна от МОЛ Види в Унгария и напусна Шампионската лига, току що шампионът на България изгуби и от Локомотив (Пд) с 0:1 в среща от третия кръг на Първа лига в Разград.

Трите точки за Локо, които са първи за този сезон, донесе Михалевич с гол в 86-ата минута. Сърбинът се възползва от грешка на Форстър и от малък ъгъл промуши кълбото край Ренан за 0:1.

През цялото време Лудогорец бе подпиран грозно от Станислав Тодоров, но и това не му помогна. Реферът дори подари дузпа на домакините в началото на второто полувреме, но Господ гледаше отгоре и вратарят Мартин Луков спаси удара от бялата точка на Клаудио Кешерю.

Загубата е първа за Лудогорец в това първенство и отборът може да изостане на 5 точки от върха, ако утре ЦСКА победи Дунав в София.