Бивш играч на Левски герой за своя клуб в Румъния

Мартин Райнов Вандерсон Левски Лудогорец 18

Мартин Райнов се превърна в герой за своя Арджеш в гостуването на Волунтари от 5-ия кръг на шампионския плейоф в румънската Лига 1. Българинът реализира единственото попадение за успеха с 1:0 и така сложи край на негативната серия от 4 поредни загуби на своя тим, който записа първа победа в плейофите.

Домакините бяха близо до откриване на резултата в 36-ата минута, когато изстрел на Лоранд-Левенте Фюлоп се отби от гредата.

Арджеш обаче бе по-настоятелен през втората част и пропусна доста положения, преди в 80-ата минута Райнов да бе намерен с центриране в наказателното поле и с глава отбеляза за 0:1.

Така Арджеш си тръгна с трите точки от това гостуване и вече има 27 в актива си, но остава на последното 6-о място в първата шестица. Волунтари се намира на 4-ото място с 30 точки.