Светкавично наказание за Сватбата след подминатата дузпа на „Тича“! Избраха уж топ съдии за софийско-пловдивските дербита
Ивайло Стоянов, главният съдия от победата на Черно море над Левски за Купата на България вчера, е изваден от нарядите за предстоящите кръгове в Първа и Втора професионални лиги. Липсата на Сватбата може да се тълкува като наказание за неотсъдената дузпа за игра с ръка на Пламен Димов през първото полувреме, тъй като други негови колеги, които свириха в предишните дни мачове за Купата, получават назначения за мачове от професионалния футбол.
Шеф на Левски побесня след отпадането! Разкри случка от съдийската стая и изрева: 1000% дузпа!
Най-интересните двубои от кръга Левски – Ботев Пд и Локо Пд – ЦСКА са поверени на двама от съдиите, които минават за „топ“ у нас. На „Герена“ ще свири Никола Попов, а на „Лаута“ е пратен Стефан Апостолов, който неотдавна също като Сватбата изтърпя кратко наказание, наложено от съдийската комисия.
Левски да се готви за нов удар! За Стоянович става още по-страшно за следващия мач с Морето!
Ето всички назначения за 14-ия кръг в Първа лига и 13-ия във Втора лига:
3 Ное 2018 г. Събота 12:30 ч.
ОФК Дунав 2010 – ФК Витоша
ГС: Волен Валентинов Чинков АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ: Петър Кирилов Костадинов
СН: Радан Василев Мирянов
3 Ное 2018 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Локомотив 1926 – ПФК ЦСКА-София
ГС: Стефан Апостолов Апостолов АС1: Драгомир Руменов Милев АС2: Андрей Венков Николов
4-ТИ: Мустафа Севди Шефкет
СН: Мартин Живков Богдев
3 Ное 2018 г. Събота 17:15 ч.
ПФК Септември – ФК Верея
ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Диян Христов Вълков
4-ТИ: Радослав Петров Гидженов
СН: Ичко Лозев Лозев
4 Ное 2018 г. Неделя 12:30 ч.
ПОФК Ботев Враца – ПФК Черно море
ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ: Красимир Маргаритов Кръстев
СН: Кирил Петков Йорданов
4 Ное 2018 г. Неделя 15:00 ч.
ПФК Левски – ПФК Ботев
ГС: Никола Антонов Попов АС1: Иво Николаев Колев АС2: Георги Пламенов Тодоров
4-ТИ: Георги Николов Николов
СН: Евгени Тодоров Геров
4 Ное 2018 г. Неделя 17:30 ч.
ФК Етър – ПФК Лудогорец 1945
ГС: Николай Йорданов Колев АС1: Веселин Мишев Добриянов АС2: Петър Николов Джугански
4-ТИ: Петър Георгиев Кузев
СН: Димитър Панайотов Костов
5 Ное 2018 г. Понеделник 17:30 ч.
ПФК Берое – ПФК Славия 1913
ГС: Драгомир Димитров Драганов АС1: Станимир Илков Илков АС2: Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ: Иван Георгиев Пенчев
СН: Константин Делов Писков
2 Ное 2018 г. Петък 17:30 ч.
ПФК Монтана 1921 – ФК Литекс
ГС: Владимир Вълков Вълков АС1: Йордан Петров Петров АС2: Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ: Цанко Костадинов Миндалов
СН: Александър Костадинов Костадинов
3 Ное 2018 г. Събота 14:30 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица – ФК ЦСКА 1948
ГС: Стефан Демирев Павлов АС1: Васил Стоянов Шавов АС2: Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ: Валентин Георгиев Станчев
СН: Николай Тодоров Петров
3 Ное 2018 г. Събота 14:30 ч.
ПФК Добруджа 1919 – ФК Кариана
ГС: Неделчо Танчев Гаджалов АС1: Цветан Гошов Горанов АС2: Стефан Делчев Делчев
4-ТИ: Калоян Венелинов Кирилов
СН: Борис Димитров Борисов
3 Ное 2018 г. Събота 14:30 ч.
ФК Царско село 2015 – ФК Ботев Гълъбово
ГС: Николай Валентинов Малджански АС1: Даниел Жаниев Цолов АС2: Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ: Ивайло Красимиров Ненков
СН: Валентин Желев Добрев
3 Ное 2018 г. Събота 14:30 ч.
ОФК Поморие – ФК Арда
ГС: Георги Юлиянов Иванов АС1: Юлиян Тошков Тодоров АС2: Станислав Руменов Груев
4-ТИ: Валентин Станчев Железов
СН: Стоян Иванов Вътев
4 Ное 2018 г. Неделя 14:30 ч.
ФК Локомотив 1929 – ОФК Несебър
ГС: Димитър Димитров Димитров АС1: Петър Велизаров Митрев АС2: Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ: Петър Григоров Григоров
СН: Николай Георгиев Нанев
4 Ное 2018 г. Неделя 14:30 ч.
ФК Черноморец Балчик – ОФК Пирин ЕООД
ГС: Димитър Иванов Желязков АС1: Владимир Тодоров Ташков АС2: Димитър Герчев Димитров
4-ТИ: Ивелин Венциславов Занев
СН: Красимир Иванов Василев
5 Ное 2018 г. Понеделник 14:30 ч.
ПФК Лудогорец АД II – ФК Струмска слава 1927
ГС: Георги Милков Гинчев АС1: Мартин Иванов Димитров АС2: Ивайло Пламенов Атанасов
4-ТИ: Димитър Михайлов Михайлов
СН: Любомир Йорданов Войков