Левски отбеляза 24 години от знаменитото 7:1 над ЦСКА с четири гола на Наско Сираков!

555

В социалните мрежи симпатизанти на Левски отбелязаха с фотоси 24 години от най-убедителната победа над ЦСКА.

Тя е постигната със 7:1 на 23 септември 1994 година на стадион „Васил Левски”.

Илиан Илиев извежда „сините” напред със странична ножица, но Петър Михтарски изравнява.

Последва голова фиеста на Левски, като до почивката резултатът набъбва на 4:1 след голове на Наско Сираков, Даниел Боримиров и отново Наско Сираков.

След почивката Боримиров прави 5:1, а с още две попадения на Сираков, едното от дузпа, е фисирано крайното 7:1.

Така Наско Сираков влиза в аналите на Вечното дерби, като третият футболист с 4 гола в един мач.