Огромен резил за ЦСКА 1948 насред София! И дебютантът Мариян Огнянов не помогна

12

ЦСКА 1948 записа трето равенство от началото на сезона във Втора лига. „Червените“ бяха зле в техническо, тактическо и физическо отношение и логично се издъниха с 0:0 в София срещу дубъла на Лудогорец, воден от легендата на ЦСКА Радослав Здравков, и в който играят само юноши.

Двубоят предложи слабо първо полувреме и по-раздвижена игра след почивката, но зрителите на Националния стадион „Васил Левски“ така и не видяха голове.

Атаката на ЦСКА 1948 за пореден път показа сериозни слабости, а същото може да се каже и за звеното в средата на терена. В първите си три домакинства „червените“ създадоха общо 2-3 чисти голови положения, нападайки без скорост. Единствен точни пасове раздаваше Мариян Огнянов, който записа пълни 90 минути в своя дебют с червената фланелка, пише Sportal.bg.

ЦСКА 1948 – Лудогорец II 0:0

Стартовите състави:

ЦСКА 1948: Вълков, Генчев, Попов, Зюмбулев, Слаев, Христов, Павлов, Огнянов, Стефанов, Гущеров, Диков.

Лудогорец II: Наумов, Будинов, Вълчев, Петров, Илиев, Дост, Димитров, Александров, Методиев, Янков, Йорданов.