Макелрой и Пападопулу спечелиха Регионално по тенис в Стара Загора (Снимки)

7 Dni Sport28.08.2018
2

Александър Макeлрой ТК „Августа Траяна“, гр.Стара Загора и Елена Пападопулу ТК „Витоша“, гр.София спечелиха Регионален турнир по тенис за момчета и момичета до 10 год. в Стара Загора. Надпреварата от календара на БФТенис се проведе на кортовете на ТК „Августа Траяна“, гр.Стара Загора. В състезанието взеха участие деца от Стара Загора, София, Плевен, Пловдив, Добрич и Хасково.

При момчетата Александър Макeлрой ТК „Августа Траяна“, гр.Стара Загора победи във финала с 4:1 Симеон Гендов ТК „Албена“, гр.Пловдив. В спор за третото място Александър Джамбазов ТК „Августа Траяна“, гр.Стара Загора се наложи с 4:1 над Иво Ганчев ТК „Стара Загора – Винсент“, гр.Стара Загора.

При момичетата Елена Пападопулу ТК „Витоша“, гр.София спелечи три убедителни победи и заслужено спечели първото място. Втора се класира Рая Иванова ТК „Хасково 2015“, гр.Хасково, трета е Ренета Дженкова ТК „Изида“, гр.Добрич, а четвърта Кристиана Коева ТК „Хасково 2015“, гр.Хасково.