Бивш идол на агитката на ЦСКА унижи брутално Левски, а това бе само първият му мач

28_1

Бившият футболист на ЦСКА Светослав Петров дебютира като треньор с разгромна победа срещу Левски на „Герена“. Петров, който от това лято води юношите на Септември до 19 години, изведе тима си до гръмкото 4:0 на „Герена“ в дербито от първия кръг на Елитната група – U19.

Два гола през първото полувреме на Стефанов и Киров дадоха солиден аванс на Септември, а през втората част Гюров и Вихренов довършиха „сините“ с нови две попадения.

След прекратяването на състезателната си кариера един Светльо Петров беше помощник-треньор в Ботев (Пловдив) и изпълнителен директор на Добруджа.