Късметът не напуска Лудогорец! Докато у нас и в Европа играе ганкиното, съперниците му капят като круши

1

Големи проблеми споходиха съперникът на Лудогорец Зрински Мостар само часове, преди босненците да излетят за България.

В неделя вечер те загубиха дербито на страната, падайки с 0:2 от Железничар Сараево. Двете попадения вкара Кърпич в 36-ата и 41-ата минути от дузпи.

Не обаче поражението е най-лошото нещо за треньора на Зрински Анте Мише. Той загуби двама от своите играчи за първия мач с Лудогорец.

Още в 16-ата минута с травма терена напусна Хървое Баришич, пише „Меридиан мач“. Въпросният халф вкара един от головете за успеха с 2:1 над Валета в Малта, който класира Зрински в следващата фаза.

Другият контузен също е хърватин – Стефан Барич. Халфът също получи травма преди почивката – в 42-ата минута. В официалния сайт на съперника на Лудогорец признават, че наставникът Анте Мише е бил дал почивка на цели 8 от своите играчи преди гостуването в Разград.

Както е известно, в първия мач няма да играе халфът Марин Галич, който получи червен картон срещу Валета.