Последният във Втора лига препъна Литекс

нефтохимик

Нефтохимик удържа 0:0 срещу Литекс у дома в мач от 23-ия кръг във Втора лига.

Другият двубой, който се игра днес – Мньор Перник – Септември София (1:0) – беше прекратен на почивката заради наводнения терен в Перник.

Янтра направи важна крачка към спасението след победа с 1:0 над Хебър Пазарджик.Тимът от Габрово вече е на 8 точки пред Нефтохимик, а „шейховете“ са и с мач повече. Попадението бе на Петър Казаков от дузпа в 64-ата минута.

Продължава и доброто представяне на Созопол, който вчера победи с 2:0 Струмска слава и се изкачи на седма позиция. Ариф Ферадов (13) и Цветомир Тодоров (68) отбелязаха головете.

В другите мачове вчера Спортист Своге и Пирин завършиха 1:1, а Локомотив Сф победи Добруджа с 4:1.