Черно море с втора победа за днес. Удари и Несебър

01jpg

Черно море записа победа и във втората си контрола за днес. По-рано варненци биха вторият тим на Лудогорец с 2:0, а преди минути се справи и с Несебър – 3:0.

Още във 2-рата минута Ертан Томбак бе съборен в наказателното поле, но главният рефер не отсъди дузпа. В 4-ата минута Георги Божилов отправи опасен удар, но вратарят на Несебър спаси. В 22-рата минута Черно море поведе в резултата. Мехди Фенуш проби отляво и върна топката към Жоржиньо, който от точката на дузпата реализира за 1:0. В 33-ата минута Атанас Зехиров проби отляво, финтира бранител и стреля, но встрани от вратата. В 42-рата минута Мариян Огнянов намери нахлуващия Атанас Зехиров, който от въздуха с крак насочи топката в мрежата на Несебър за 2:0. В 74-ата минута Ертан Томбак взе топката в собствената половина, проби през центъра и след двойно подаване с Жоржиньо реализира за 3:0.
Контролата пропускат контузените Радослав Василев, Мартин Костадинов и Даниел Димов.

Съставът: Благой Макенджиев, Илиас Хасани, Атанас Зехиров, Ертан Томбак, Ивайло Марков (80 Александър Георгиев), Мариян Огнянов (Йордан Радев), Георги Илиев, Мехди Фенуш, Жоржиньо, Георги Божилов (70 Ертан Томбак), Лъчезар Йорданов