От Берое използваха официалните социални мрежи на клуба, за да дадат първото си изявление след изпадането на тима от елита на Първа Лига. „Уважаемо Беройско семейство, Този сезон беше труден – много труден. Това беше сезон, белязан от нашите собствени грешки, от постоянни промени, които ни засягаха дълбоко, и от външен натиск, далеч надхвърлящ спортните […]