Френска курва на УЕФА спря ЦСКА към групите на Лига Европа

7 Dni Sport15.08.2019
42

Заработващ допълнително като проститутка на УЕФА френски съдия спря ЦСКА в Европа!

„Червените“ направиха знаменит мач в Украйна, но загубиха с 0:1 от Зоря и след 1:1 в първата среща отпаднаха от Лига Европа.

След скандалната дузпа в София, от която украинците изравниха, те получиха нов подарък от УЕФА като подкрепа на войната им с Русия. В средата на първата част вместо да отсъди очевидна дузпа за ЦСКА за игра с ръка, френският чекиджия се направи на невидял, а при контраатаката червен картон получи Турицов.

Въпреки, че играха близо 70 минути с човек по-малко, червените създадоха повече чисти голови положения, но стражът на домакините направи чудеса.

Закономерно в края ЦСКА рухна и получи гол в 89-ата минута. А френският боклук отсъди само 2 минути добавено време, нищо, че само около гола, радостта и картоните след него се загубиха 3!