Локо (София) и Септември си спретнаха голов трилър в „Надежда“

Локомотив София Ботев Гълъбово 20

Локомотив (София) и Септември (София) завъртяха реми в контролна среща помежду си. Проверката в столичния квартал „Надежда“ завърши 2:2, при облачно време, което сякаш се е настанило и над амбициите на двата тима за Първа лига.

Пред не малко зрители за приятелски мач, състоял се непосредствено след края на работната седмица, двата тима си вкараха общо четири гола, но показаха слабости, които принудиха двамата наставници Младен Додич и Милен Радуканов да се хванат на няколко пъти за главата.

Спас Георгиев от Септември откри резултата рано-рано. Нападателят беше точен в шестата минута. В края на първото полувреме Димитър Георгиев изравни с точно изпълнение на 11-метров наказателен удар. В 70-ата минута Георги Русев отново изведе гостите напред – 2:1 за Септември. След 180 секунди Силва от Локомотив фиксира крайното 2:2.