Родна медия тръби: Освободиха двама треньори на ЦСКА?!

Българска армия, ЦСКА, фенове

Две треньорски уволнения са станали в ЦСКА в края на миналата седмица, пише Блиц. Христо Марашлиев и Антон Димитров вече няма да водят отборите, на които бяха начело в детско-юношеската школа на „червените”.

Решението е на шефа на ДЮШ Пауло Жорже Рибейро Кардозо. Португалецът, известен като откривателя на Кристиано Роналдо, щял да прави коренни промени в школата, които да доближават методиката на работа в най-добрите западноевропейски клубове.

Марата води тима до 16 години, а Пирожката тренира на момчетата до 14 години. Съставът на Марашлиев завърши на трето място в зоналното първенство, но от тази есен ще се състезава в елитната юношеска група до 17 години. Отборът на Антон Димитров финишира на второ място – на една точка след Левски, в столичния шампионат. През февруари и двамата наставници изведоха тимовете си до купите на турнира „Сандански къп“.