ЦСКА 1948 тресна Поморие и се изравни с Арда на третата позиция във Втора лига

цска 1948

Отборът на ЦСКА 1948 спечели с 2:1 гостуването си на Поморие и се изравни по точки с Арда (Кърджали). С точка повече на втора позиция е Монтана, като борбата за топ 3 се очертава да бъде убийствена до края на кампанията.

В герой за „червените“ се превърна бившият полузащитник на Етър Чавдар Ивайлов. Младокът се разписа в 80-ата минута, донасяйки обрат на тима на Петко Петков.

В самото начало на мача Милен Танев откри за Поморие, а в средата на второто полувреме голмайсторът на ЦСКА 1948 Андон Гущеров изравни. Това беше гол №16 на нападателя през сезона във Втора лига.

Контузия извади от мача титулярния вратар на столичани Емил Михайлов, а битката край морето пропусна и звездата Сашо Александров.