И сега ли ще го плюете? Черниаускас с удивително постижение за ЦСКА във Варна

7 Dni Sport04.05.2019
витаутас черняускас

Вратарят на ЦСКА Витаутас Черниаускас записа удивително постижение във Варна, където „армейците“ победиха с 3:1, а стражът отрази доста удари.

Черняускас получи все пак попадение през втората част, но „сухото“ първо полувреме му позволи да запише респектиращите 500 поредни минути без допуснат гол! Досега това не се беше отдавало на чуждестранен вратар на ЦСКА.

Припомняме, че заедно с Любо Пенев, Витаутас бе изкаран главен виновник за отпадането на ЦСКА от купата на България, а феновете призоваха да бъде освободен. Чичовото дори сложи Черняускас на пейката при последния си мач начело на „армейците“ – в Коматево.