Локомотив (ГО) продължава да впечатлява, взе скалпа и на Струмска слава

локомотив горна оряховица

Отборът на Локомотив (Горна Оряховица) показа, че се намира в в отлична форма в последно време. Тимът от Централна България постигна четвърта победа в последните си пет срещи.

В мач от 24-ия кръг на втория ни ешелон играчите на Красимир Мечев победиха с 1:0 като гост коравия тим на Струмска слава. Единственото попадение на стадиона в Радомир дойде в 38-ата минута и бе дело на Иван Колев.

С успеха си днес Локомотив събра актив от 34 точки в подреждането и вече е на седмо място в класирането, което дава спокойствие на тима относно бъдещето на тима в професионалния ни футбол.