Кешеру избухна с два гола при гръмка победа на Румъния

кешеру

Отборът на Румъния записа убедителна победа с 4:1 над гостите от Фарьорските острови в мач от втория кръг на евроквалификациите.

Прави впечатление, че в титулярния състав на северната ни съседка личаха имената на всичките трима представители на Лудогорец – Козмин Моци и Драгош Григоре, изкарали си жълти картони, както и Клаудиу Кешеру, който се отчете с два гола в рамките на четири минути – в 29-ата и 32-ата.

Преди това Чиприан Деац беше дал аванс за домакините в 26-ата минута, а Вильомур Давидсен в 40-ата от дузпа вкара почетното попадение за съперника. Крайният резултат оформи Георге Пушкаш в 63-ата минута с ювелирно изпълнение от границата на наказателното поле.