Витоша обърна Монтана в неофициалния дебют на Стефан Генов (Снимки)

Витоша Бистрица Монтана 12

Витоша (Бистрица) победи с 2:1 Монтана в контролна среща, играна на терена в близост до Летище „София“. Тимът от Втора лига откри през първата част, но след почивката играчите на Росен Кирилов обърнаха. Срещата бе неофициален дебют на Стефан Генов като наставник на отбора от Северозападна България.

Резултатът бе открит от гостите в шестата минута, когато Николай Цветков стреля от дистанция и след рикошет в крака на Кристиян Узунов топката заблуди вратаря Николай Георгиев. В началото на втората част тимът от покрайнините на София изравни. Иван Вълчанов стреля силно от пряк свободен удар и стражът Ивайло Василев не се справи добре, допускайки топката да влезе във вратата му. Десетина минути преди края на мача Витоша стигна до пълен обрат. Наско Милев засече топката в наказателното поле и вкара за 2:1.