Камбуров наказа любимия си Локомотив, пак изгониха Охене, а Берое изпусна аванс от 3:0

1

Локомотив (Пловдив) и Берое не се победиха в контрола среща, играна на „Лаута“. Двата тима завършиха наравно 3:3, а „смърфовете“ успяха да заличат пасив от три гола.

Гостите от Стара Загора поведоха набързо с 3:0 с голове на ЯЯ Меледже, Александър Василев и Мартин Камбуров, но още преди края на първото полувреме „черно-белите“ успяха да върнат едно попадение чрез Ален Ожболт. Треньорът на пловдивчани Бруно Акрапович използва два различни състава в двете полувремена и през втората част, когато на терена бяха голяма част от титулярите, отборът изглеждаше по-добре.

Анте Аралица намали резултата до 3:2, а в 70-ата минута съдията изгони от игра Карлос Охене за втори жълт картон. Предвид приятелския характер на мача в игра влезе Стоян Иванов. В последните секунди на мача Локо стигна до равенството с гол на Абделхаким Буна.